Autorist

Blogi intervjuu – avastame blogipidajat

Tere Celtic!

* Kui Sind lugema märkasin, oli esimene mõte, et oot, on see mees või naine? Kes on see bolgipidaja?! Kirjuta endast, kes oled?

Üritan olla mees. Vähemalt ei ole teadlikult soovinud vastupidises muljet jätta. Ent samas on tihtilugu nii, et omistame teatud sõnadele või väljenditele soo külge ning hiljem oleme jube üllatunud, kui avastame, et eksisime. Vähemalt olen ma seda enda juures päris tihti märganud.

* Sinu blogikirjutised on peamiselt ühiskonna teemadel. Kas need kirjutised sünnivad niisama kodaniku kohustusest või on tööga serviti seotud?

Tööga ei ole vist üldse midagi seotud. Ikka sellest kirjutan mis silmas ja keelel ja meelel. Või siis huvitavad mõtted, mida soovin teistega jagada. Huvitavad on nad muidugi minu jaoks ning seetõttu eeldan, et ka teiste jaoks.

* Kõik teavad, et blogi populariseerimise üks vahend on ka kommentaaride kirjutamine.
(peab täheldama, et kommenteerimine on vähenenud ja mõnede kaasarääkimise tuhin paneb lausa imestama, heas mõttes loomulikult)
Kas sa kirjutad kommentaare puhtast tahtmisest kaasa rääkida või reklaamid sa selle kaudu oma blogi?

Eks see kõikjal sõna võtmine ole veres. Kui võimalus on antud, siis miks mitte seda võimalust kasutada? Ja blogid peaksidki olema rohkem sellised üheskoos-loomise kohad, mitte lihtsalt päevikud, kuhu kirjutada mitu võileiba hommikul söödi ja mitu korda kajakas õue minnes õlale oma häda laskis. Blogi olemus on juba ammu muutunud märksa sotsiaalsemaks ja mitmekesisemaks, samas kui foorumid on hakanud tagaplaanile hajuma.

* Sinu blogi kaudu jõuab sellisele leheküljele, milles loeb: “Meie eesmärgiks on propageerida paganlust, shamanismi ning looduslähedaseid maailmavaateid.” Oled sa ise selle kogukonna liige?
* Mida sa arvad “Selgeltnägija” saatest?

Olen ise selle kogukonna üks algatajatest. Too lühikirjeldus sai välja mõeldud kaks aastat tagasi ning eks vahepeal ole ka üksjagu vett merre voolanud ning mõttemaailm vormunud, ent üldised arusaamad on siiski samaks jäänud – tagasi juurte juurde! Mis aga puudutab Selgeltnägija saadet, siis selle aasta osi pole kahjuks veel juhtunud nägema. Möödunud hooaega jälgisin küll ning leidsin, et saate võitja võitis siiski sobiga. Olles ise piisavalt kaua sarnaste maailmavaadetega inimeste keskel, hakkad varem või hiljem märkama teatud seaduspärasi, mis töötavad ilmeksimatult. Nastja puhul need ei töödanud, ta oli justkui vaimse maailma kokk-koristaja-keevitaja ühes isiksuses.

* Samuti leiab Su blogiservalt erinevaid paranormaalsusega seotuid linke. Kas sa usud sellesse? Kas usk millesegi on tähtis?

Oleneb mida ja kui palju uskuda. Olen avatud kõigele uuele, ent mul on välja kujunenud päris karm filter, nii et igasugu jama ma enam niisama endasse ei ahmi. Kõik mis minuni jõuab peab vähemalt loogiliselt seletatav olema.

Küsin kõigilt samad lõpuküsimused, nii ka Sinult.

* Kellele Sa blogis kirjutad? Ootad Sa blogis dialoogi?

Kirjutan neile, kes tunnevad, et annan neile mõtlemisainet ja huvitavaid teadmisi, samas ka neile, kes võiks mind vastu kostitada oma arvamuste ja nägemustega antud teemade kohta. Seega jah – ootan dialoogi.

* Kui paljusid blogisid loed ning on Sul kindel teemavaldkond keda jälgid?

Kindlat teemavaldkonda pole, töö raames olen hakanud rohkem tutvuma e-turunduse ja internetimarketingiga, ent huvitavad igasugused mitte-tavapärased blogid, kus räägitakse veidi “kiiksuga” teemadest. Samuti kiikan vahel teadus-uudiseid ning filmiblogisi. Viimastes on suht segane seltskond koos, ent filmiarvustused on tasemel.

* Paluks ka ühesõna vastused valik küsimustele, mida esitati näitlejatele saates “Inside the Actors Studio”:

1. Sinu lemmik sõna?
ilmavõrgusirvik

2. Sõna, mis sulle ei meeldi?
väisama

3. Lemmik kirumissõna? (tsensuurita)?
no-kurat-küll

4. Millist teist ametit tahaksid proovida?
psühholoog (äärepealt oleks läinud õppima aga tänu homodele ei saanud sisse)

5. Millises ametis sa ei tahaks olla?
välikemmergute koristaja

6. Mida sa sooviksid, et Jumal sulle ütleks, kui saabud Taeva väravatesse?
Oh my god!

Tänud Celtic! Sõnu sõrmede alla ja ilusat sügist ! 🙂

One thought on “Autorist

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s