Evelin Ilves – kerjab raha lastele, kulutab raha ehetele

Ilvese 15000 eurone kleitEvelin Ilves on SOS-Lasteküla patroon. Patrooni peamiseks rolliks on selliste ettevõtmiste algatamine ja toetamine, mille eesmärgiks on laste sotsiaalne abistamine, vanemliku hoolitsuseta lastele suunatud heategevus, samuti peremudeli juurutamine Eesti laste hoolekandes. Seega Evelin Ilvese ülesandeks on algatada laste toetuseks erinevaid rahakerjamis-kampaaniaid.

Lapsel ei ole aega oodata. Laps elab hetkes, kohe praegu ja siinsamas, meie kõrval. Ka need lapsed, kellel pole head peret või peret üldse. Nemad on otsekui meie kõigi omad. Nii on meie kõigi kohus aidata neil lastel jõuda koju, et nad saaksid unistada oma õnnest. Meie laste kätes on homne Eesti, meie kõigi, ka tänaste aitajate saatus.
– Evelin Ilves

Samuti on SOS-Lasteküla kodulehel Evelin Ilvese üleskutse:

Ka väiksest hoolimisest kasvab kuude peale märkimisväärne summa. Annetades näiteks 33 senti päevas teeb lapse jaoks kuu peale kokku juba 10 eurot. Tule tee väike heategu juba täna (viide)

Huvitav, kui palju süüa või mänguasju oleks saanud need lapsed, kelle patrooniks Ilves on, selle 70000 euro eest, mis proua Ilvesel kleitide ja ehete peale kulus. Lisaks nendele lastele, kelle patrooniks presidendiproua on, leidub meie seas ka veel üle 45000 lapse, kes elavad absoluutses vaesuses või selle piiril… Prioriteedid, prioriteedid…

PS. nimetan annetuste kogumist antud juhul meelega kerjamiseks, arvestades, mil moel ja kui kahepalgeliselt säärased inimesed käituvad. Mul pole annetuskampaaniate vastu midagi, toetage ikka oma võimaluste piires lapsi ja abivajajaid, ent kui seda teevad inimesed, kes teevad seda lihtsalt seetõttu, et oleks asi tehtud ja linnuke kirjas, siis on see kahepalgeline raha kerjamine. Häbi-häbi, Evelin Ilves!

______________
* foto: delfi.ee

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s