Priit Kutser on (ja kõik need ropud sõnad)

Tahtsin alguses pealkirjaks panna, et Priit Kutser on ajuinvaliid, ent siis hakkasin mõtlema sellele, kui kergesti me siiski selliseid väljendeid loobime. Meil on mingi linnaametnik, kes on ilmselgelt mingi hälbega, ent samas on meil Haapsalus lapsed, kel on ka tegelikult need haigused ja puuded ning kes oma puudega ei ole valitud tähtsatele ametikohtadele linnavalitsuses.

Seda tülgastavam on näha, kuidas kusik Kutsar rakendab Haapsalu laste hooldekodu põlengus hukkunud 10 last enda erakonna valimisvankri ette. Väljavõte seltsimees keskerakondlase Twitterist:

Haapsalu lastekodu põleng on näiteks sellest, kuidas IRLi ja Reformierakonna valitsuse kärpekirves on laastanud Eesti sotsiaalsüsteemi
about 1 hour ago via web
Meid on niigi vähe siin Eestimaal ja nüüd on meid veel 10 võrra vähem! Eesti vajab võimuvahetust!
about 2 hours ago via web

Miski pole püha. Seda enam, et Kutseri näol on samuti tegemist puudega inimesega – ta on nimelt vaegnägija ning seetõttu Eesti Pimedate Liidu revisjonikomisjoni esimees ja Põhja-Eesti Pimedate Ühingu liige. Huvitav, et selline (väike, võrreldes Haapsalu laste omadega) puue ei pane inimest austama ja kaasa tundma teistele puudega inimestele. Seda enam, et väikestele lastele.

Ja veel, üks nendest Expressi ja Delfi kommentaariumisse spämmitud Kutseri kommentaaridest kirjutab sedaviisi:

17. Ekspress: Ylös | Alas: “Well done, Ansip!” (43)
Tom, 14.02.2011 14:27
Ansipi valitsus kiusab puuetega inimesi. Algas see juba Maripuu ajal. Ansip ja ta valitsus teenib vaid esimest Eestit ja rikkureid ning nende suhtumine puuetega inimestesse on teada.

Kahepalgeline !&@$#!¤

Advertisements

8 thoughts on “Priit Kutser on (ja kõik need ropud sõnad)

 1. Pingback: Tweets that mention Priit Kutser on (ja kõik need ropud sõnad) | Vaatenurk maailma -- Topsy.com

 2. Ei saa aru, miks inimesed on nõus laskma ühel erakonnal ja selle liikmetel lihtsalt korduvalt enestele näkku sülitada (või lausa s*ttuda). Jõuetu-jõuetu viha kasvab minus. Tahaksin sulle, tubli blogiomanik, tunnustavalt õlale patsutada.

 3. Kes andis sinule tõe monopoli, et siin 2 x 140 tähemärgi järgi inimesele hinnangu kirjutad?
  Anonüümselt on kõik vaprad kommenteerima (tulihing, shokoj2nku, kadri ja no tõesti) ja üksteist selles üle trumpama aga oma nime peale võpatate iga kord kui seda kuulete või loete. Ilmselt lülitate arvuti enne välja kui oma tõelise nime mõne arvamuse juurde kirjutate.
  Ma ei tulnud siia tõde selgitama, sest ma ei tea seda aga selline anonüümselt kambas kritiseerimine on põlastust väärt. Kes tunneb vajadust minule vastata, siis teeb seda teema põhiselt, mitte ei lasku autori isiku kallale (nagu tegi tegi sissekande autor) ega tee seda anonüümsuse varjust.

 4. Minu tõe monopol on isegi tugevam, kui Keskerakonna tõekomisjon! Aga teemasse – Priit Kutserile hinnangu andmiseks ei lähtunud ma ainult nendest säutsudest (kuigi need olid väga kaalukad säutsud), vaid üldse nimetatud noorsandi tegevusest ja käitumisest. Kõik need spämmkommentaarid, tema isiklik blogi, tema reageerimine ja õigustamine säutsudele Facebooki seinal (nüüdseks on ta oma seina mitte-sõpradele sulgenud) ning see üleüldine kahepalgelisus, mis iga tema sõna saadab.

  Sina, Virgo Kruve, oled aga teada-tuntud Keskerakonna pooldaja ja tean sind interneti vahendusel juba mitu aastat. Siinjuures ei hakka kirjutama, mida ma sinust arvan, sest ma ei viitsi ennast hommikul vara jälle välja visata, aga ega sa Kutserist eriti maha jää. Mõelda vaid, et säärane üritas veel omavalitsussegi saada.

 5. Miks peaksingi oma isiku avalikustama, teie alfaisane seda ju ei teinud kokku koguni 200-300 korral kommentaariumis. Mitte, et keegi seda enam loeks, aga mind päris tõsiselt huvitab, et kas teile erakonna suvepäevadel enne kollektiivset joomist õpetatakse keskerakonna klassikalist ründamistaktikat? Hämmastav, kuid see käitumismall on KÕIGILE teie erakonnas omane. Aga mis ma siin ikka jauran, lähen räägin parem seinaga juttu 🙂

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s