Proosit kõigile

Joomine kui seltskondlik ja sotsiaalne käitumismall kannab endas kahte tähtsamat eesmärki – esiteks ta võrdsustab inimesi ja aitab luua grupi sünergiat, teiseks ta toob esile inimese varjatud omadused ja mõjub paremini kui mistahes tõeseerum. Võrdsustumise koha pealt lollid saavad targemaks ja targad muutuvad lollimaks, sünergia missugune. Mõlemad inimgrupid mõistavad üksteist ja saavad üksteisest täiesti aru. Proovi sa seda teha kaine peaga. Egoism, üleolek ja eneseimetlus on sel juhul tugevamad kui mistahes soov olla grupiliige. No kuidas sa oled ilmselgelt rumala inimesega samas koosluses? Aga veidi alkoholi manustatud, tundub vestluskaaslane palju arukam. Tasemed hakkavad ühtlustuma.

Advertisements

4 thoughts on “Proosit kõigile

  1. Päris lahe lugemine, kõik on ju jumala õige. Aga sa Celtic võiksid alkoholiteemat natukene pikemalt käsitleda, rääkida alkoholi kahjulikkusest näiteks. Alles hiljuti oli ju fortes artikkel, et alkohol on kordi hullem kui heroiin. Kui alkohol tõesti nii laastavalt inimesele mõjub, siis miks paganama pärast see nii reklaamitud ja lubatud on? Samas on inimesele täiesti kahjutuid hallotsinogeene, mille tarbimine on rangelt seadusega keelatud.

  2. no ma ei tea, tarbimisel ja tarbimisel on vahe muidugi sees ka. Ei naudi kainena mitte ainsatki ühtlustunud alkolembes olevust, kui mitte lausa öelda, et ei talu. Õige aeg ja veel enam õige koht ja õige alkohol ja muidugi õiged inimesed ja õige hetk. aga veel parem on ilma. Alko paneb ikka mingitlaadi võrkkoti pähe.
    Alkoholist ilmselt välja kasvanud, jah, ka see on võimalik.

    Ja üldse, kust selline jutt nüüd tuli siis?:O

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s