Blog.tr.ee töötab jälle

Tundub vähemalt nii. Vahepealsed probleemid, mille kohaselt mõnel inimesel ei kuvatud üldse uusi postitusi, mõnel ei kuvatud piltidega postitusi ning mõnel kuvati suisa topelt, on loodetavasti möödas.

Igal juhul Vaatenurga blogi on nüüd blogipuus ilusasti jälle saadaval. Loodetavasti arendajad jätkavad keskkonna haldamist ja parendamist,
tegemist ju siiski väga lihtsa kuid võimsa blogi-tööriistaga. Uus feature, mis silma jäi, on aga see, et blogi ilmub listi momentaalselt, seega ei ole feedi lugemisel mingeid puhveraegu. Varasemalt tuli protsessi kiirendamiseks anda blogipuu adminnis käsitsi märku, et sisu on uuenenud.

Advertisements

2 thoughts on “Blog.tr.ee töötab jälle

  1. Kui nad nii kiirelt uuendavad nagu väidad, siis tähendab see et blogijatel tuleb enne publish nupul klikkamist tõsiselt järgi mõelda, sest peale seda midagi muuta enam ei saa – ka parima tahtmise korral jääb kuskile jälg maha :S

  2. Enne “publish” nupul vajutamist tuleb ALATI mõelda, blogtree või mitte. Olen isegi Google Readeri vahendusel neid postitusi lugenud, mille originaal juba kustutatud on.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s