Pane inglitele pekki ja teri

Pane inglitele pekki ja teri, ehk uus blogipostitus sarjast – kuidas lihtsate võtetega inimeste hingi varastada. Valem on lollikindel ning nagu näha, siis ka järeleproovitud. Võida üks kokkumänguga saatesari “Selgeltnägijate tuleproov,” taga oma seljatagune, et keegi ei hakkaks kunagi teeneid lunima võimetele, mida sul ei ole, oota aastake ning seejärel alusta oma plaani täide viimisega. Üllita raamat oma eluloost (mitu aastat seda nüüd oligi?) ning hakka pidama blogi. Raamatus ja blogis hakka promoma ingliusku.

Nagu meil Kätlin Roovikust (alias Crystal Ra) veel vähe oli, kes ühel hetkel avastas, et miks inimhingi inglitele sahkerdada kui saab ka ise neid pihta panna. Nüüd on meil siis Nastja, kelle inglijutud meelitavad orki sadu ullikesi. Jõuluaeg muidugi lisab veel üksjagu vurtsu juurde.

Huvitav, mida ütleks Nastja ise selle kahepalgelisuse kohta, mida ta kahe aasta jooksul on näidanud? Esmalt oli laps tähtsam kui kõik muu, ent nüüd on laps tal saanud omamoodi kaitsekilbiks. Ei leiagi vast enam pilte, kus Nastja oleks ilma oma lapseta, lapse nimi on samuti tema blogis kõige populaarsem märksõna. Inimesi ta ei abista, müüb kõigest ehteid, mis inimesi abistama peaks. Levitab sõnumit inglitest, kes on loodud vaid selleks, et inimesi abistada.

Kes nüüd aru ei saanud sellest ingliteemast, siis – arhetüüpi inglist kui valgusolendist on toekalt toitnud uuskristlased, kelle jaoks nood uueks hingerööviallikaks on. Hingede varguste kohta saab aga lugeda lähemalt siit ja siit.

Advertisements

8 thoughts on “Pane inglitele pekki ja teri

 1. Kas su meelest siis inimese enda oma blogis kirjutamine oma maailmanägemusest on halb.
  Niipalju kui mina Sind lugenud olen teed sa ise just sedasama. Ja kui sa kipud arvama nagu maruusklikud , et ainult sinu maailmavaade on see ainuõige siis eksid küll rängalt.
  Iga inimene leiab just temale ja tema vaimsele tasemele vastava usu väljundi.
  Kes usub ingleid, kes jumalat, kes jumalannat, kes aga hoopis saatanat.
  Või on sul lihtsalt kade meel, et ise ei tulnud selle peale et oma elust ja maailmavaatest raamat teha. 😛

  Inimestel on vaba valik.

  • Asi pole rumaluses, sest rumalaid inimesi pole olemas. On vaid teadmatus ning teadmatusest tingitud vääritikäitumine. Iga inimese enda asi, kui ta käitub vääriti iseenda suhtes, aga kui ta seda teistele propageerib ning liidab neid süsteemi, mille eesmärgiks on inimese hukutamine ning süsteemide hävitamine, siis on see juba kuritegelik ning tuleb peatada. Muidugi mõista ei pea ma ennast mingiks peatajaks, ent vähemalt tähelepanu saan ma sellele küll juhtida.

 2. Kas su meelest siis inimese enda oma blogis kirjutamine oma suhtmisest igatsugu Nastjadesse halb ?

  Iga inimene leiab oma blogile just sellise väljundi nagu tahab – kes sõimab Savisaart, kes ostab hääli, kes müüb oma koduvideoid.
  Või on sul hoopis kade meel, et ise ei tulnud sellepeale, et Nastja pilt blogisse klikirebijaks üles riputada ? 🙂

 3. Pole ju tarvis siis omakorda promoda seda kõike, aga kui asi klikkides, siis saan aru:D
  samas, mingist hetkest muutub see klikindus tiba nõmedaks.

 4. Klikindus jääb sinna oma “nälja” kustutamise vajadusse või siis et kuulsus on ainus väärtus.
  Kahju muidugi kui Celtik asja sedasi näeb . Aga nagu ma juba ütlesin – Inimese vaba valik.

 5. Olen lugenud Nastja raamatut ja paljusid teisi sarnaseid.Absoluutne mõttetu jama,eriti peale seda ,kui sai loetud ka teaduslikku Stefan Kleini “Kas kõik on juhus?” Celtik,oled vist mu hingesugulane,ehkki su blogi pole seni viitsinud tegelikult lugeda.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s