Kiida teenindajat!

Vahel viivad mu sammud mind Balti Jaama R-Kioskisse. No näiteks lotopileteid ostma või kontrollima. Või muul põhjusel. Tavaliselt on minu sealviibimise aeg piiratud ning tavaliselt on minuga koos antud müügikohas veel palju inimesi. Enamusel on kiire, sest rutatakse rongile, trammile, trollile või mujale.

Seda imestamapanevam on sealsete müüjate sõbralikkus ja muhe olemine! Hetkel käib jutt siis tollest R-Kioskist, mis on suurim ning milles saab vabalt ringi liigelda. Balti Jaamas on kokku kolm kioskit, üks trollipeatuses, üks jaamahoones ning siis too kolmas tunneli otsas, nurga peal.

Olen näinud, kuids soovitatakse mammidele paremat kraami, kuidas arutletakse ostjatega täiesti argumenteeritult ostude heade ja halbade külgede üle jne jne. Ja kõige selle juures suudavad nad leida ka aega kaupa üles panna, koristada ning niisama nurgas kohvi juua. Kas R-Kiosk on oma töötajaile korraldanud ajaplaneerimise koolitusi või on tegemist lihtsalt väga hea kaadriga? Ei tea, igal juhul soovitan kõigil külastada antud kioskit. Kiida teenindajat!

Advertisements

One thought on “Kiida teenindajat!

  1. Imekspandav tõesti! 🙂 Tore kuulda sellisest asjast, sest minu kogemused R-kioski ja tegelikult ka paljude teiste putkade töötajatega on pigem negatiivsed olnud, alates sellest, et teenindaja käitumine on pahur ning jätab mulje üldse ei tahaks tööl olla, lõpetades sellega, et ei osata kaarditerminali kasutada ja siis süüdistatakse selles klienti + veel olukorrad, kus kliendiga minnakse vaidlema vms. Samas on ka positiivseid kogemusi olnud, nii et üldises mõttes ma ei kurdaks, pigem lihtsalt on R-kioski puhul olnud mul kõige rohkem ebameeldivamaid kogemusi.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s