Soomes jälle üks seagripivaktsiini tõttu surnud laps

Delfi vahendab meile uudist, kus räägitakse 2-aastasest Soome lapsest, kes suri pealkirja järgi “seagrippi põdedes”. Kui aga lugeda edasi, selgub, et suri hoopis vaktsiinitüsistustesse. Vaktsineeriti möödunud neljapäeval, haigestus nüüd esmaspäeval ja eile suri.

Palju õnne, vaktsiinijumalad – olete saanud taaskord oma miljonite eest ühe inimelu endale.

Soome ajakirjanduses muidugi arutletakse ja vabandatakse, et vaktsiin ju niikuinii hakkab alles immuniteeti looma nädala-kahe pärast, enne seda saab tüdruk aga julgelt endale gripi külge. Ent see ei seleta nelja päevaga suremist – milline ülikiire kopsupõletik tapab paari päevaga?

Rootsis on hetkel surnute seis 5:3 seda siis vaktsiinitüsistuste surmad vs. gripitüsistuste surmad. Aga ega ametlik statistika kunagi neid vaktsiinitüsistusi ei kajasta kuna “teaduslikult” on kindlaks tehtud, et vaktsiini kõrvalmõjuks on vaid mingi peapööritus ja väike paaritunnine palavik. Kuna raskemaid tüsistusi ametlikult ei ole ette nähtud, siis neid ka kirja ei panda ISEGI kui neid surmasi esineb.

Täiend:
Rootsis on surnud 8 riskirühma kuulujat 12 tundi kuni 4-5 päeva peale vaktsineerimist. Muidugi ametlikult jällegi puudub vaktsineerimise ja surma vahel seos. Rootsi keele oskajaile: http://www.aftonbladet.se/nyheter/article6113481.ab

Väike Google Translatori tõlge:

Seitsmes surma sigade katk
– Kuigi MPA-aruande uued surma pärast vaktsineerimist

Sigade katk on nõudnud juba seitsmendat inimohvreid.
53-aastane mees Sörmland surnud tõttu sigade katk.
Vahepeal MPA on saanud kolm aruanded inimesed, kes suri viie päeva jooksul, võttes vaktsiin.
Need, aga ei näe mingit põhjuslikku seost surmade ja vaktsiin.
53-aastane mees Eskilstuna on surnud, aruanded Sörmlands uudised net ja ütles maakonna volikogu allikana.
Mees kuulus rajooni. Ta oli ülekaaluline ja kannatanud kroonilist kopsuhaigust.
Mees suri oma kodus eelmisel nädalal lahkamine näitab surma põhjus oli uus gripp.
Täna, MPA teatas, et nad said veel kolm aruanded surma pärast inimeste vastu vaktsineeritud sigade katk. Varem oli viis kahtluse juhtumitega.
Vaheline aeg vaktsineerimiseks ja surm on varieerunud 12 tundi ja 4-5 päeva.
Kõik esitatud juhtudel on patsientidel, kellel on kroonilised haigused, nagu südame-veresoonkonna haigused, krooniline kopsuhaigus, diabeet, neerupuudulikkus, huumustoitelised lihaste haigus ja seniilne dementsus, kirjutab MPA.
“Pärast seda, mis on siiani tekkinud ei ole tõendeid põhjuslikku seost vaktsineerimise ja surma,” öeldakse pressiteates.

Advertisements

6 thoughts on “Soomes jälle üks seagripivaktsiini tõttu surnud laps

 1. kui sa korralikult selle artikli läbi lugesid, mida vahendab näiteks Iltalehti, siis loeksid seal välja, et laps kuulus riskirühma, ehk seda ,et tema tervis oli varem juba nõrgem kui teistel. Ja ta oleks pidanud saama selle vaktsiini juba palju palju varem, mis oleks aidanud tal ellu jääda.

  • Lugesin ka Iltalehti versiooni, suht sama mis eestikeelne tõlge.

   Normaalsetes peredes ei lasta oma last süstla alla, kui tollel on mingi raske haigus küljes. Aga ega need vaktsineeritud soomlased eriti normaalsed pole kah – kes see loll seisab epideemia ajal haigetega külg-külje kõrval sajameetristes sabades, et hoiduda haiguse eest, mis levib massides? Mõistus, tule koju…

  • või teine variant
   ta poleks tohtinud ÜLDSE seda vaksiini saada kuna tervis juba niigi nõrgestatud. Ilma süstita oleks olnud 50/50 võimalus ellu jääda.

   Meie perearst igastahes juba tõstab lärmi, et eestisse suunatav vaktsiin on toodetud elavhõbeda sisaldusega. kusjuures seda infot jagati neile just koolitusel. Seega arstid teavad ohte kuid enamus neist on kinni makstud, vaktsiini tootjate poolt.

 2. Ja kuidas austet kodanik Celtic nii täpselt teab, kes gripi ja kes vaktsiini tõttu surnud on?
  Mis need vaktsiinisurma sümptomid on, millistel alustel? Vastik on selline lahmimine ja harimatus.
  Vaktsiin tekitab immuunsust, osalist või täielikku 2-3 nädala möödudes. Varem hangitud nakkuse vastu see ei saagi aidata ju.
  Mistõttu on lausa kuritegelik meie tervishoiusüsteemist inimesed kaitsest ilma jätta, sest praegu vaktsineerida on paljude jaoks ilmselt juba hilja.

  Muuseas tüsistuv kopsupõletik võib vabalt tappa 1-2 päevaga, eriti juba eelnevalt nõrga immuunspsteemiga inimest. Ja mitte ainult gripihaigeid, seda juhtub haiglates pidevalt.
  Ja teiseks… suutäies suvalises Läänemere kalas on kordi rohkem elvhõbedat kui vaktsiinidoosis. Mitu suutäit kala me harilikut sööme? Kasutagem ikka korrektset taustsüsteemi…

  • Kuritegelik on vaktsineerida juba haigestunud inimest! Kurat, isegi koerakutsikaid keeldutakse vaktsineerimast, kui nad terved pole, sest arstid arvavad, et oht koera tervisele on liiga suur ja inimeste puhul ei huvita see järsku kedagi.

   • Ei õigusta tegu, aga väide on vale. Oleneb ikka konkreetsest haigusest! On palju juhtusid, kus on mõistlik vaktsineerida haiget inimest ja on palju juhtusid, kus patsiendi olukorda pole olnud võimalik õigesti hinnata.
    Mida tehakse marutaudi nakatunud inimese puhul – VAKTSINEERITAKSE, kohe ja kahtlusteta.
    Milliseid HIV-vaktsiine meil praegu välja töötatakse – enamasti selliseid, mis tõstaksid haigestunute immuunsust.

    Vaktsiiniteadus on mikroskoobiajastust ikka päris palju edasi arenenud, kriitikud eriti pole.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s