Küsi seagripi “eksperdilt”

Delfi annab võimaluse online-intervjuu käigus küsida oma küsimusi seagripi teemadel “spetsialisti” Olga Sadikova käest. Vastuseid peaks saama lugeda juba sel neljapäeval, 12 novembril.

Minu kolm kopikat on antud, loodetavasti saan oma uudishimu rahuldatud…

  • Miks me peaksime muret tundma seagripi üle, kui on statistiliselt näha, et seagripp on palju ohutum kui tavaline gripp, mida meil iga aasta alguses põetakse.
  • Kas oskate kommenteerida, miks võeti seagripi vaktsiinile patent juba aastal 2007, samas kui seagripp “üllataval kombel” avastati ja diagnoositi aastal 2009?
  • Kuidas suhtute tavapärase medikamendisöömise asemel koduste vahenditega ravimisse – pits viina, küüslauku ja mett ning kuuma mustasõstramahla?

Kui viitsite, dubleerige oma küsimused ka siia…

Advertisements

4 thoughts on “Küsi seagripi “eksperdilt”

  1. Ja mis annab Sulle aluse Olga Sadikova ekspertlust kahtluse alla panna? Internetis avaldatud andmete põhjal on Olga Sadikuval olemas vähemalt minimaalne meditsiiniaalne haridus, mis lubab teda antud alal eksperdiks nimetada?
    Niiet palun põhjenda, milleks need jutumärgid. Kas sul on mingeid andmeid, mis seavad O. Sadikova pädevuse kahtluse alla? Kui nii, siis palun avalda need.

    • Ei, ma ei sea tema pädevust kahtluse alla, sõna ekspert kasutamine on minu poolt meelevaldne ning seetõttu ka jutumärgid. Tegelikkuses meil ju pole ühtegi seagripi eksperti…

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s