Kättevõtmise asi – ise tehtud, hästi tehtud!

Nüüd on see siis tehtud! Neljas päev juba on avatud Head Eesti Asjad lehekülg aadressiga http://headeestiasjad.ee

Tegemist on siis keskkonnaga, mille eesmärgiks on nagu pealkirigi ütleb – koguda enda lehtedele kõik head Eesti asjad. Alustades muidugi mahetoodangu ja väike-ettevõtjate müügiartiklite tutvustamisest lõpetades talgute ja muidu toredate ettevõtmistega. Kõige selle juures on tähtis, et antud tegevused või toodangud oleksid head, kohalikku elu edendavad ning jätkusuutlikule arengule orienteeritud.

Kes meist ei tahaks osta toorpiima külamemmedelt või värskelt ahjust tulnud pärmivaba rukkileiba? Kui paljud lapsed ei ole kordagi maitsenud ehedat värskelt pressitud õunamahla või söönud nitraatidevaba maheliha? Inimestel on vajadus puhta ja korraliku kauba järgi, ent puudub vajalik info müüjate ja võimaluste leidmiseks, või siis on see info piisavalt sügavale peidetud, et keegi jumala pärast ei leiaks.

Internet on huvitav vahend – esimese kahe päeva jooksul oli külastusi kokku 1500, sõnumid levivad Twitteris, Facebookis, isegi Delfi võttis ühendust ja üritas reklaami müüa. Kohalikud mahetootjad on huvitatud oma toodete tutvustamisest, mõnele on see ainukeseks väljundiks internetis (mida teatavatel andmetel kasutab 2/3 eestimaalastest).

Üritan teha omaltpoolt kõik, et see projekt õitseks ja kasvaks ning oleks kasulik kõigile, kes on huvitatud tervislikust ja puhtast toidust, korralikust eestimaisest käsitööst ja toredatest ühistest ettevõtmistest.

Külastage lehekülge http://headeestiasjad.ee levitage seda infot oma sõprade-tuttavate ja vanemate seas ning jälgige HEA tegemisi Twitteris!

Tule, löö kaasa aruteludes ning aita luua meil kvalitetset sisu. Üheskoos muudame oma lähedaste ja ka iseendi mõttemaailma tervislikumaks, huvitavamaks ning oma elukvaliteedi täisväärtuslikumaks!

Advertisements

2 thoughts on “Kättevõtmise asi – ise tehtud, hästi tehtud!

    • Tänud kaasa arutamast. Osad poed on juba kirjas (õigemini küll kaubaringid) ent lähiajal tuleb neid kindlasti juurde. Hetkel kogun andmeid.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s