Aga uued kommid ongi ju kräpp!

Arumaeisaa, miks kõik Evelin Ilvest sõimavad, kui viimane julges välja öelda kõigile teada-tuntud tõe – uued Kalevi kommid on kräpp. Nüüd lisandus neile ka lastesaate lõik, kus Tomi juures presidendiproua rääkis värvilistest kommidest ja mainis, et nende eesmärk ei ole lapsi rõõmsaks teha, vaid tootjaid rikastada.

Täiesti õige jutt ju, seda enam on arusaamatud see suur pahameelelaviin, mis on vallandunud kommentaariumites. Miks? Kas inimeste pead on tõesti suurest rasva- ja suhkrumürgistusest nii pehkinud, et ei mõisteta enam asju tõesena näha?

Advertisements

6 thoughts on “Aga uued kommid ongi ju kräpp!

  1. Siinkohal ma ei saa muidu, kuiet pean sinuga nõustuma – täiesti õiget juttu räägib. Kõik see üleliigne suhkur mis sisse tambitakse – see on ju puhas sõltuvusaine, ja kui sõltuvust ei rahuldata…

  2. Jah, Kalevi kommid on kräpp, hea kui ma 5 tk aastas söön, veendumaks, et on ikka kräpp küll, aga probleemiallikas ei ole ju mitte Kalev, vaid samasugust kräppi on letid täis- miks ühele tootjale näpuga näidata, justkui selle pankrotistumisel või tootekvaliteedi muutmisel (mitmekordne hinnatõus) probleem kaoks ja rahva tervis hüppeliselt paraneks? Seda ju ei juhtu.

    A äkki Evelin toetab omal veidral ja pisut äpardunud moel hoopis põllumehi: odavate ja õudsete taimerasvade asemel loomne ja piimast/koorest saadav rasv jälle au sisse… selle mentaliteedi levikuga võiks terve EL-i piimandussektori jälle reele saada… ainult, et siis hakatakse vist taimerasvaga põlde ja pankasid üle ujutama.:P

  3. Kuskilt pidi ju pihta hakkama ja kommid kui laste mõnuained on selles mõttes eriti olulises osas. Veel 30-40 aastat tagasi ei olnud lastel sellist magusa koormust, sest juurde on tulnud kõikvõimalikud karastusjoogid, valmistoidud, krõpsud ja hamburgerid. Tervislikust toitumisest on järel ähmane mälestus.

  4. Kräpp kräpiks, see on maitseasi. Presidendiproua, kes selliseid väljendeid avalikult kasutab, on labane ja ei ole oma ametiposti väärikusnõuet täitev.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s