Aeg on Savisaar kukutada

Aeg selleks on enam kui küps. Kaks aastat tagasi proovisime, ent selle peale seltsimees vaid irvitas ja sülitas põlastavalt üle õla. 96000 ühehäälselt Savisaare mahanõudjat oli tühine hulk arvatavasti tema jaoks, kuna tema selja taga on suur Venemaa. Juba tuligi sealtpoolt avaldus, et kui seltsimees Burešin peaks võitma, siis parandaks see Venemaaga suhteid. Selge see, kust poolt tuuled puhuvad.

Mida teha? Kuidas saaks kukutada tolle demagoogse limuka? Andke häid mõtteid ja nõu…

Viiteid:
https://vaatenurk.wordpress.com/2009/06/07/masendav/
https://vaatenurk.wordpress.com/2009/01/03/miks-kersnale-ei-meeldi-savisaar/
https://vaatenurk.wordpress.com/2007/08/26/savisaar-ja-suur-vaim/
https://vaatenurk.wordpress.com/2006/12/18/ninasarviku-profiil/

Advertisements

2 thoughts on “Aeg on Savisaar kukutada

 1. Selleks, et teda kukutada peaks ta kõigepealt võimule saama(kui sa just talsinki linnapea kohast ei räägi).
  Paraku on võimulepääsemine vist viimane asi mida kõneall olev seltsimees soovib- miks talle seda vaja?

  Opositsioonis olles ei pea sa vastutama mitte mingite sisejulgeoleku kriiside, elatustaseme languse ega muu säänse jama eest, ainult süüdista võimulolijaid ja paista “meite mehana” või “nashõi-na”*.
  Keskerakond pole minuarust viimase 10 aasta jooksul ühtegi programmi elik lahendust välja käinud, ainult röögatused/lauslollused on deviisideks.

  Võimule sa sellise taktikaga ei saa, kuna enamusele rahvast on siiski vaja lootusi sisendada jms.
  Esiplaanil olemiseks , aga piisab ja opositsionääri üks esimesi raudpolte – KARISMAATILISUS ja pidev avalikkuse ees olek**.

  Piisav toetajaskond on olemas, mingi positsioon kah, sponsoritele saab – nii siin kui seal – vastu tulla, seega – raha KE-le tilgub ning überheaolu on maise teekonna lõpuni kindlustatud.

  Ps. Kui võtta asja loogiliselt siis on viimased, kes tahaksid Savipätsu areenilt kadumist, just need samad “vastukaalu jõud***, kuna tema asemele astuks lihtsalt mingi Madisson või kurat teab kes…bah!

  *selliseid “kangelasi” on rahvale vaja olnud läbi aegade

  **.Osadele jääb ta elu lõpuni Eesti taasiseseivumise kaasüüdlaseks, teistele Pronksõduri kaitsjaks – võta üks ja viska teist..vaja ainult enda olemasolu meelde tuletada.

  ***või Forces of light…kuidas soovite.

 2. Olen täna uurinud natuke I & I blogis Inno savisaare üllitisi ning hakkan alles nüüd mõistma, et ongi olemas põhimõtteline grupp inimesi, kes oma valimisplatvormi on loonud Savisaare-vastasusele (lisaks reformaritele, need rebased olid ammu teada) ning ülejäänud, kes tegelevad Savisaare pooldamisega. Ent kas on ka inimeste isiklikku arvamust asjast?

  Kui olla vastu, siis olla vastu asja eest, mitte mingi tobeda valimisvõitluse tõttu. Mina olen Savisaare vastane põhimõtte ja tema tegude pärast, seetõttu asetan temaga samale pulgale ka need, kes on trendivastased.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s