Twitter ehk maakeeli Tigu-MSN

twitterKuna kõik viimasel ajal muutkui säutsuvad ja twitterdavad ning mina neid kõiki püstinapakateks pidasin, siis otsustasin lõppeks järgi uurida, mis too säutsur endast kujutab. Liiatigi kuulutati kõikjal, et Twitteri abil saab tõsta oma lehe külastatavust poole võrra, suurendada läbimüüki, tekitada ülehinnatud huvi, teha veest veini ja nii edasi…

Pisukese uurimise tulemused on siis sellised:

1. Twitteris pead alguses vaeva nägema, ülejäänud õndsus tuleb hiljem ise järgi. Ehk siis alguses pead leidma endale jälgijaid, kelle jälgijad hakkavad sind jälgima jne. Nagu blogide populaarsusegagi – mida rohkem kirjutad, seda rohkem loetakse sest lugejad viitavad ja nende lugejad tulevad.

2. Twitter on Tigu-MSN. Kuna ühiskonnakorraldus muutub üha kiiremaks ja kiiremaks (huvitav, millal saavutatakse kiiruse lagi?) siis pole enam aega MSNis istuda ja sõpradega lobiseda – saada neile hoopis säuts, õhtul loed vastuseid ja vastad omakorda, hommikul loed vastuseid jne. MSNi niikuinii ei jõua kasutada, kui siis ainult kontoritöö peal, ent sealgi on pidev hirm kuklas ning BOSS-nupp ootevalmis.

3. Twitteri abil on lihtne kama sheerida. Leiad kuskil mingi laheda postituse, klõps nupule ja oledki säutsatuse postitamise aknas. Muidugi mõista eeldab see seda, et postituse all on need targad nupud. Mina enda blogis seda ei leidnud kuigi otsisin. WordPress.org tarkvara juures pole see aga mingi probleem.

Seega ma luban, et säutsurite üle ma enam ei naera ning hakkan ka ise vaikselt seda kasutama. Liiatigi on hetkel käsil paar projekti, mis vajavad kindlasti sellist väikest turunduslüket ning on enam kui kindel, et nende sisu ka twiterdajatele meeldib.

Uhke säutsupilt on pärit siit: http://divageekdesigns.com/tag/website/

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s