Titereit ja lollid vanemad

Ma pole kunagi aru saanud vanematest, kes oma vastsündinud maimu, väikelapse või lihtsalt eelkooliealise pilte internetti riputavad. Kas nad ei adu, et neil ei ole mitte mingit õigust seda teha? Kas keegi lapse käest küsis?
Eriti rõvedad on vanemad, kes oma laste pilte omamoodi rate.ee kloonina tegutsevatele lehtedele üles riputavad. Üks sellistest tõi kaasa ka tänahommikuse pisiskandaali.

Nimelt avastas üks “isa” et tema lapse pilti on ära kasutatud petuskeemis ning riputatud reklaamipähe gale poole üles. Ise aga toppis oma lapse pilte titereiti! Sellisel juhul peaks hoopistükkis lapse isale pikki kuppu andma ning lapsele kaasa tundma, et tal selline molkus isaks on.

Mida ütlevad need lapsed tulevikus oma vanematele, kui saavad teada, et nende papad mammad tegelesid vaimse eneserahuldamisega nende arvelt, tõstsid enda ego ja eneseusku läbi selle, et lasid võhivõõrastel oma last hinnata kümnepallisüsteemis. Igasugu internetipervertidest ja pedofiilidest rääkimata!

Advertisements

3 thoughts on “Titereit ja lollid vanemad

  1. Niipalju nõustun, et laps on samuti inimene, kelle fotosid emmed-issid igale suvakale lehele üles laduma ei peaks enne hoolega läbi mõtlemata. Oma vastutus.

    Aga üks nüanss jätab mõru maitse suhu – vaatame rõõmsalt mööda sitapeadest ja parastame nende kallal, kes nende ohvriks langesid. Ise oled süüdi, las lokkab kuritegevus ja teiste ärakasutamine. Mõista lisaks lollidele lapsevanematele ka sellised inimesed hukka.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s