Šamaanirännakuline stresside vabastamine

Luule Viilma räägib oma raamatutes andestamisest ja stresside vabastamisest. Erinevad šamanistlikud pärimused räägivad hingeosadest ja nende tagasi toomisest. Avastasin alles nüüd, nädalase kõva treeningu peale, et tegelikkuses on need peaaegu üks ja sama temaatika, lihtsalt lähenemine on teine.

Ühe stressi vabastamine avab teatud kanalid, mis lasevad ligi energiaid, mis muidu ligi ei pääsenud. Teise stressi vabastamine aga päästab vaka alt valla teise ja palju suurema stressi, mida tuleb siis omakorda vabastada. Lõppkokkuvõte peaks olema teatud aspekti selgeks õppimine, seda varjutava stressikuhila eemaldamine ning seega ka vaimne ja pahatihti ka füüsiline tervenemine.

Šamanismis käies hingerännakul me toome tagasi kaotsiläinud või varastatud hingeosakesi. Need kannavad endas teatud kogemusi, mälestusi, õpitud õppetükke ning mis peamine – mõistmist. Just nimelt mõistmist mingi algallika olemusest, olgu ta siis probleemne algallikas või mitte. Hingeosakese tagasisaamine ja taasliitumine sinu hingega aitab uuesti selgeks saada teatud aspekte meie elus ja kogemustes.

Seega eesmärk on neil õpetustel üks ning omadest kogemustest oskan nüüd öelda ka seda, et suht-koht sarnase tulemi annavad mõlemad. Mina muidugi ei suuda või ei oska paljalt andestamisega tegeleda, liiati ei ole ma päris 100% pühendumusega asja juures. Ent tavalist šamaanirännakut suudab andestamise ja seeläbi stresside vabastamise praktika võimendada küll. Olen alati rääkinud, et Viilma teooriad pole mulle mokkamööda, ent tõetera neis on kindlasti peidus.

Advertisements

One thought on “Šamaanirännakuline stresside vabastamine

  1. Pingback: Kuidas leida tööd? « Vaatenurk maailma

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s