Mürgitades laste keha

Kas teate, et enne aastaseks saamist saavad kõik lapsed seitse vaktsiinisüsti? Kas teate ka seda, et ainus asi, mis imiku kehas immuunsüsteemi loob, on rinnapiimaga kaasa saadavad antikehad? Ehk siis laps sõltub täielikult emast.
Nüüd küsimus laiale ringile – kui paljud emad toidavad oma lapsi rinnapiimaga ning kui paljud lasevad oma lapsi vaktsineerida? Üldiselt on tendents selline, et need, kes toidavad rinnapiimaga, ei lase ka vaktsineerida ning kes vaktsineerivad, need söödavad igasugu soga sisse.
Põhimõtteliselt süstitakse alla aastase lapse keha täis erinevaid haigustekitajaid, kõrvalmõjude vältimiseks soovitatakse tellida 200 kroonine “puhas” vaktsiin. Seega täiesti süüdimatult ja riiklikult lubatult süstitakse lastesse sisse mittepuhtaid vaktsiine, mis peavadki kõrvalnähte tekitama. Kas te näiteks teate, et selle aasta sügisel Texase osariigis kooli minevatele lastele on ette nähtud enne kolmandat klassi 44 erinevat vaktsiini. Erinevat vaktsiini, mitte lihtsalt süsti.


Meie esimene põnn sai vaktsineerimiskaardile b-hepatiidi templi kuigi süsti me talle teha ei lasknud. Pidigi olema süsteem selline, et lüüakse tempel ära, et hiljem ei tuleks haiglal mingeid probleeme sellega.

60-ndate lõpul alustati terves maailmas suurt sund-vaktsineerimise lainet ja seda just vastsündinute peal. 70-ndate lõpuks olid välja arenenud väga rängad immuunsüsteemihäired ja -haigused, nende hulgas ka AIDS. Sunniviisiline vaktsineerimine kestab tänaseni. See toob endaga kaasa immuunsüsteemihäireid, märgatavalt on kasvanud mõju intelligentsile ning üldse inimese ajutööle. Kui möödunud sajandi alguses veel ei tuntudki sellist haigust nagu autism, siis tänaseks on grupivaktsineerimise tagajärjed kohutavad – iga viies laps kannatab kerge- või raskekujulisema sotsiaalse hälbe all, levinud on hüperaktiivsus, autism, täheldatud on vägivalla ning sotsiaalvaenulikkuse massilist tõusu.

Aafrika mandril tegeletakse massilise genotsiidiga – jah muidugi ei toimu see üleöö ja püssiga, ent genotsiid on see siiski. Sama on hakatud ka tegelikult mujal maailmas tehtama – ravimifirmad toodavad üha mürgisemaid vaktsiine, mis mõjuvad laastavalt inimese kesknärvisüsteemile. Ja siis me imestame, et noorus on hukas – ise me neid süstime!

Hepatiidi vastu vaktsineeritakse juba vastsündinuid, kuigi on tegemist täiskasvanud narkomaanide haigusega! 12 tunni vanusele beebile süstitakse sisse surnud b-hepatiidi haige sülje põhjal valmistatud vaktsiini, mis sisaldab 1:1 sama kanget haigustekitajat, kui seda oli surnul. 12 tunni vanusele beebile! kel pole veel immuunsüsteemi ollagi…
ning samas sisaldab see vaktsiin sellisel määral raskemetalle, elavhõbedat, et paljud lapsed on sellest lihtsalt ära surnud, on krampides tõmmelnud ning haiglates vedelenud. 80% imikute äkksurma juhtumitest leiab aset nädala-kahe jooksul peale vaktsineerimist.

Sama hästi võiks täiskasvanud inimene end süstida AIDSihaige narkomaani süstlaga… küll su immuunsüsteem selle korda ajab.

Üks hepatiidisüst sisaldab 12,5 mcg elavhõbedat. Kui see süstida näiteks 3,6 kilosesse vastsündinusse, siis saab ta juba ühe doosiga
mitukümmend korda rohkem mürki, kui on lubatud normidega (antud
juhul oleks lubatud kuni 0,36 mcg).
Kui 6-kuune imik on saanud kätte kõik ettenähtud vaktsiinid, siis on ta oma organismi kumuleerinud juba 167,5 mcg elavhõbedat.
Kaheaastaseks sünnipäevaks on Ameerika laps kogunud oma organismi 237 mcg elavhõbedat!!

Elavhõbe, alumiinium, formaldehüüd on närvimürgid (neurotoksiinid) – nad hävitavad olemasolevaid aju närvirakke ja takistavad uute rakkudevaheliste ühenduste teket. Seega võivad vaktsiinide kahjustused lapsel avalduda alles hiljem kõne-, õppimisvõime, kõndimis- jm. häiretena.

Vaktsiinid on eriti ohtlikud just vastsündinutele ja imikutele
– kuna vastsündinu hemato-entsefaalbarjäär (kaitsev membraan ajus, mis selekteerib verest välja ajule kahjulikud ained ning ei lase neid ajju tungida) ei funktsioneeri veel ja seetõttu pääsevad kõik mürkained otse ajju. Imiku tormiliselt arenevale ajule võivad sellised mürgid pöördumatult kahju teha.

Huvitav, mis juhtuks, kui enam kedagi ei vaktsineeritaks ning ei levitataks seega haigustekitajate elustüvesid? Ravimifirmad läheks pankrotti?

Advertisements

23 thoughts on “Mürgitades laste keha

 1. Nali naljaks, aga kas sa ise kah usud, mida sa kirjutad? Mina olin läkaköhale vaktsineeritud, samuti minu vend ja ema… see aga ei takistanud meid raskesti haigeks jäämisel. Lastehalvatus on Euroopast vähemalt välja juuritud ning halvatusnähud on mittevaktsineeritutel umbes 0,1-1%.

  Milline vaktsiin kopsupõletiku vastu aitab?

 2. Jah. On vaja rohkem rääkida ja mõelda neil teemadel. Näiteks ka B hepatiidid vastu vaktsineerimise totruse üle. Kunagi vaktsineeriti meil Eestis 12 aastaselt B Hep. vastu. Siis tuli Lääne survel sisse mõte, et paneme kohe vastsündiinule selle vaktsiini ära, et palju parem saab.
  Selle totrus ei vaja pikalt tõestamist, vaktsiinide mõju kahaneb aastatega ja B. Hep. on SEKSUAALSEL teel leviv haigus.
  C Hep vastu ei ole vaktsiini ja selle osakaal kasvab.
  Selle asemel, et inimestele rääkida, mida teha, et ei saaks neid hep. A, B, C hepatiite, võetakse sünnistressis vastsündinu ja tekitatakse talle veel üks stress, tema immuunsüsteemi stress, antakse mingi tuleviku seksuaalhaiguse vastu mürke, et ta teaks tulevikus, see on paha.
  Me võiksime praegu, eriti Masu tingimustes hea hulga raha hoida kokku ja jälle minna tagasi tervemõistuslikuma vakstineerimispoliitika poole: hakata vaktsineerima nende hepatiitide vastu MURDEEalisI.
  jA HEP a ON KA OLEMAS, selle epideemia Lätis ei häiri kedagi.
  Kõige selle asemel kõnnivad Eestis ringi ravimifirmade PR tegelased ja otsivad ohvreid
  papilloomiviiruse (ülikallis ja absoluutselt küsitav vaktsiin), seagripi ja kurat teab mille vastu veel
  Seagripp on täiesti tavaline gripp. Selle vastu ei pea vaktsineerima, aga vaktsiini sees olev adjuvant squalene tekitab raskeid, üliraskeid autoimmuunhaigusi.
  Kui me tahame, et inimesed suhtuksid meedikutesse tõsiselt, küsiksid nõu ja saaksid abi, peaksid meedikud tõmbama varem või hiljem joone vahele, kas nad on ravimifirma palgal, või tegelevad arstiabiga.

  • See on sama hea küsimus, kui et – kui mõni eestlane juveelirööviga soomes vahele jääb, kas ei teki mõtet, et vale rahvuse liige oled? Või – kui peaminister on opakas, kas ei teki mõtet, et vale riigi eest seisad?

 3. mul sündis tütar 96 aastal ja ma ei lasknud talle ühtegi süsti teha kuni 5-da eluaastani. sai ainult need, miskohe pärast sündi tehti. rinnapiima sai täpselt aasta ning pool sellest ainult rinda. pole kunagi põdenud miagi tõsisemat kui väike palavik. ei teadnud, mis tähendab haige laps lasteaias ja ka praegu juhib klassis edetabelit puudumise vähsusega.

  • Haapsalu tervise taastus keskus on täis vigaseid lapsi, kel on kõnehäired, kel liikumispuuded. Enamus neist on selliseks jäänud vaktsiinitüsistuste tagajärjel.

 4. Vaktsineeritute haigestumise ja suremuse kohta on materjali küll, aga kas on ka mingit statistikat mittevaktsineeritute kohta? Et kui paljud neist on haigestunud vms?

 5. mul on isiklikke andmeid mittevakstsineritud laste kohta: meie tutvusringkonnas ei vaktsineerita lapsi ja valim on tänaseks kasvanud umbes 50-60 lapseni.
  kõik need täiesti vaktisneerimata lapsed on oma eakaaslastest märgatavalt tervemad, neil pole esinenud mite ühtegi ! kõrvapõletiku juhtumit! (kõrvapõletik väikelastel olevat ka üks levinumaid vaktsiinitüsistusi).
  nende laste haigused kulgevad intersiivselt ja kiiresti, paari päevaga mööduvad külmetushaigused ja gripid, ‘vinduma’ ei jää ükski haigus.
  enamus on neist kiirelt ja kergelt läbi põdenud tuulerõuged.
  oma klassides on nad terveimad lapsed, kellel aastas paar puudutud päeva (kui sedagi) ja nad ei kuulu ka nende laste hulka, kel roheline tatt ripub ninast terve talv läbi.
  ütleks ka veel, et nad on oam vaktsineeritud eakaaslastest erksamad ja intelligentsemad (aga see võib tulla ka kodusest kasvatusest ;))
  meie lastest kindlasti ei saa ravimifirmade lüpsilehmi – mis te arvate, miks ravimifirmad nii hirmsasti teie lapsi süstida tahavad?? eks ikka selleks, et tekitada endale eluaegseid krooniliste haigustega patsiente!

 6. Minu lapsed said ka ainult haiglas vaktsiinid. Pärast seda tegin valiku vaktsiinidest, mida lubasin oma lastele teha. Näites teetanuse süsti.
  Minu esialgne perearst toetas minu valikuid ja oli sellega nõus. Siis vahetasime perearsti ja uus perearst tegi minu seljataga lastele mitmeid vaktsiinisüste, ka neid mida nad juba saanud olid.
  Sain sellele jälile liiga hilja. Ja tema arust oli tal veel õigus ka.
  Ma ei kujuta ette kuidas arsti haridusega inimene saab midagis ellist üleüldse teha laste ema seljataga. Kuidas see võimalik saab olla? Lihtsalt saab. Lapsed veetsid osa aega oma isa nende uue naisega ning see uus naine siis andiski arstile sellise loa. Kahju oli tehtud. Mu lapsed, kes varem põdesid vaevu mõnda külmetushaigust olid järgnevad pidevalt haiged. Ma ei tea kas see oli tänu vaktsiinidele või mitte, aga lapse kehast seda mürki enam välja ei saa. mitte kunagi.
  Irooniline selle loo juures on veel see, et kui laste isa uus naine sai ise mõned aastad hiljem lapse, keeldus tema ka paljudest vaktsiinidest.

 7. Mismoodi on AIDS ja vaktsineerimine omavahel seotud?
  Muide, mul on üks tuttav autistist laps, keda ei ole kunagi vaktsineeritud. Vaktsineerida ei saa teda sellepärast, et on enamiku vaktsiinide ühe baasaine, kanavalgu suhtes allergiline.
  Ah jaa, astma on tal ka ning lasteaias käies oli pool aega haigena kodus. 3-selt pidi läkaköhasse peaaegu ära surema 😦 Samas intellekt on tal kõvasti üle keskmise (mõõdeti, mitte minu subjektiivne arvamus).
  Ma tean, et jehoovatunnistajad ei luba vereülekandeid ning mingid sektid on piima ja sealiha vastu. Huvitav, millises piiblis vaktsineerimine ära on mainitud?

  • Arukuse piiblis on mainitud vaktsineerimise ohtusi ning loogika piiblis. Kahjuks kõik ei küündi sellele tasemele, et neid lugeda, liiati veel aru saada.

   • Palun vasta küsimustele:
    1. Kuidas on omavahel seotud AIDS ja vaktsineerimine?
    2. Millised andmed kinnitavad seost autismi ja vaktsineerimise vahel?
    3. Kas vaktsineerimine mõjub intellektile positiivselt või negatiivselt?
    4. Kustkohast Sa selle ülalkirjutatud konspiratsiooniteooria kopi-peistisid?

 8. Pingback: Vaktsiin või haigus? « Vaatenurk maailma

 9. Jõudsin erinevaid teid pidi ülaltoodud mõtteavaldusieni ja pean vajalikuks lisada mõningad täpsustused/küsimused.
  Mille põhjal autor väidab, et “Üldiselt on tendents selline, et need, kes toidavad rinnapiimaga, ei lase ka vaktsineerida ning kes vaktsineerivad, need söödavad igasugu soga sisse.” Kas on tehtud sellekohaseid uuringuid?
  Lisaks, praegusel hetkel süstitavad vaktsiinid on tasuta, mingit lisaraha nende eest ei küsita.
  Vaktsineerimise teema on hell, aga lahmimine stiilis “vaktsineerid- ei toida rinnaga-lapsed lollid (siin eespool keegi kommenteeris sellises stiilis!) ” ületab igasuguse piiri.

  • Jah, tegin uuringu ise ning vaatasin tutvusringkonnas ringi, samuti vaatasin ringi mitte-tutvusringkonnas. Vaktsiinid on tõesti tasuta, ma räägin “puhastest” vaktsiinidest, mida pakutakse lisatasu eest.

   • Kordan veel, et praegu tehtavad vaktsiinid on tasuta ja ongi need “puhtad” vaktsiinid. Viis aastat tagasi olid need veel tasulised, nüüd enam mitte. Palun uurida sots. ministeeriumist.
    Kuidas saab teha uuringut mitte-tutvusringkonnas?
    10-20, isegi 100 inimest ei ole siinkohal veel mingi näitaja.

 10. Ei, tegelikult õige jutt!
  Aga paratamatult, kui ei ole arst ega ka teadlane, siis on tavainimesel raske otsust langetada vaktsiini osas. Ise olen küsitlenud paljudelt, et kuidas on tervis lastel, kes on saanud vaktsiinid ja kuidas on tervis lastel, kes pole saanud. Vatsused olid nii 50/50
  Artsid küll väidavad suure suuga, et peale seda kui vaktsiine tegema hakati, siis haigused on väga palju vähenenud, aga võta sa kinni! Lapsed kes vaktsiine on saanud elavad veel raskemalt neid haigusi läbi, mille vastu nad vaktsiinid said.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s