Eesti mehe rusikas ootab homo

Kohalikud geiaktivistid, eesotsas geinoore (vat kui huvitav väljend) Ago Pressiga rajavad Tartusse homobaari, mille kohta on sealsed nahkpead juba maininud, et ega selle baari külastajad ei saa peksa ainult skinnide käest, vaid neid ootab ka iga korraliku Tartu mehe rusikas.

Mis iseenesest on paha, sest vägivald ei ole kunagi hea. Ent samas – kui ikka inimene on loll nagu lauajalg ja hambad ristis ajab oma joru edasi hooliata sellest, et pidevalt kummuli lüüakse, siis jääb üle vaid konstateerida – loll peabki peksa saama. Asi pole mitte selles, et homo on homo ja neid pekstakse seetõttu. Ei peksta ühti. Peksa saavad nad seepärast, et nagu ühele korralikule trendipedele kohaselt peavad nad eputama oma maailmavaatega. Oleks minu teha, annaks peksa ka pappidele, kes kantsliga ei piirdu, vaid tänavale lapsi pöörama tulevad, oma musta kuue koolimaja ukse vahele torkavad või siis muul moel avalikku ellu sisse tungivad.

Tolerantsus on ilus asi, ent see saab kehtida vaid niikaua kuni osapoolte vahel on üksteise vastu austus ja piiride tunnetamine. Ei ole olemas ühepoolset austust, me ei pea toleeerima inimesi, kelle sõnad räägivad üht, kuid teod teevad teist. Kui oled homo, siis ole homo, kui oled kristlane siis ole kristlane aga kui muutud geiaktivistiks või kirikuaktivistiks(?) siis ära loodagi, et sinusse suhtutakse kui võrdsesse.

Advertisements

18 thoughts on “Eesti mehe rusikas ootab homo

 1. imelikult pöördes arusaam sul. Loll on ikka just see, kes rusikad käiku laseb.
  Mitte lihtsalt loll, vaid ka äärmiselt nõme.

 2. Jah, ka rusikatega vehkija on loll, sest ei suuda muud moodi oma sõna maksma panna, ent olen täheldanud, et vahel ei jäägi muud lihtsalt üle. Muidugi mõista ei poolda ma vägivalda, mis on mõtlematu ja mille põhjuseks on olematu ajumaht nagu enamuel nahkpeadest Eestis. Ent samas üritan panna ma end ka teise osapoole saabastesse ning mõelda nii, et kuidas külvad nõnda lõikad. Ma ei taha laskuda suuremasse vaidlusesse antud teemal ning seetõttu vaid mainin mokaotsast, et homod on toretsevalt positsioneerinud end samale pulgale neegrite ja juutide kõrvale – need kolm inimgruppi kõik elavad läbi haletsuse ja etteheidete nagu neid pidevalt kuskil keegi vihkaks. Mida rohkem seda suppi keedetakse, seda paksemaks see läheb ja mida paksemaks läheb, seda rohkem saavad need grupid oiata, kuidas kõik neid taga kiusavad. Millal luuakse homode Wiesenthali keskus? Millal hakatakse heteroseksuaalseid inimesi vangi panema nende mõtete eest? Millal pannakse mind vangi selle eest, et mulle ei meeldi trendipeded?

 3. Ma järeldan, et kui nahkpead juba geide peksmiseks aega leiavad, on nad järelikult kõigi muude patriootliku mehe kohustustega juba hakkama saanud – kasvatavad korralikult oma kolme või rohkemat last, vene keelt linna tänavatel ei kuule jne.

 4. Ikka eriliselt loll jutt. Ei tea küll kummad on nõmedamad, idiootsemad ning ühiskonnale kahjulikumad – kas geiaktivistid või rusikatega vehkivad poolearulised jõmmid?

  Võiks ikka keskaja mõtlemisest üle saada ning ennast kurssi viia, et seksuaalsus pole nii mustvalge kui enamus inimesi on harjunud arvama. Vanades kultuurides nt. oli biseksuaalsus levinum kui heteroseksuaalsus. Selle kohta on piisavalt tõsiseltvõetavaid teadustõid. Nii et sinusuguste loogika järgi ei saakski sel juhul heteroseksuaalsust kaasjal eksisteerida.

 5. Tähendab homod ju võivad olla ja mind nad tõesti ei häiri kui nad on kusagil omaette, aga siis viskab küll vähe üle, kui nad tänaval käest kinni hoiavad või hakkavad suudlema, see on lihtsalt rõve. Ja ärritab see ka, kui keegi on siis sellest niinimetatud kapist välja tulnud ning peab ilmtingimata kogu maailmale kuulutama, et tema nüüd gei on..okei, ole siis gei, sa ei pea seda kõikidele kuulutama..mina ju ei hõiska igas uues seltskonnas, et ma ikka hetero olen. Otsigu endale mõni lesbarist kaaslane, et normaalsete inimestes seas normaalset elu etendada ja tehku siis magamistoas, mis ise tahavad. Aga sellest ei pea rääkima! Tegelikult ei pea keegi peale inimese enda teadma, et ta on gay. Kõik gayde artiklid, gaytegelastega filmid, ja nii edasi, on räige propaganda. Ma võin ju elada maailmas, kus ma ei pea teadma, et naabrimees on pede, kas pole? Politsei võiks kohandada nende üle pidevat järelvalvet ka, sest suur osa pedesid noolib lapsi ja noorukeid.

  Kui nende elu võimalikult raskeks teha, siis mõni ehk enne mõtleb kui homoks hakkab.

 6. Usklikud inimesed otsustavad siis, et kõiki, kes lubavad usuaktiviste peksta, tuleks peksta. Ukrainlased arvavad, et kõiki, kes lubavad ukrainlasi peksta, tuleks peksta. Eestlased arvavad, et kõiki, kes lubavad eestlasti peksta, tuleks peksta.

  Seega – “kõiki, kes pole minu moodi ja seda, et nad minu moodi pole, minu eest ei varja, tuleks peksta”.

  Kuhu me nii jõuame? Ilmselt on šariaadiseadustega islamiühiskonna sarnane “ühe vaatenurga diktatuur” lähim näide.

 7. Appi, Jazmus, kas sa ise tõesti viitsiksid iga päev teeselda, et sa oled keegi teine, ainult selleks, et naabrimeest õnnelikuks teha? :O

 8. Kuhu me niimoodi jõuame, küsid sa E:r?

  Me jõuame ühiskonna ühtsuse taastamiseni! Ühiskond ei peagi olema sihuke ninnunännu ühiskond nagu lääne demokraatia. Ühiskonnas peab olema hea vaid nendel, kes rahvust ja ühiskonda tugevaks muudavad, mitte aga ei õõnesta ega nõrgesta. Homod eesti rahvust tugevamaks ei muuda, nad on hoopis parasiidid. Inimesena võib mul neist olla kahju, sihukesed äbarikud nagu nad on. Eestlasena tekitavad nad minus jälestust, kui rahvuse soolenugised.

 9. Rents

  Mina pole homo. Ma olen normaalne eesti mees ja teised peavad olema minu moodi, mitte aga mina nende moodi!

 10. Lause nr.1 Ent samas – kui ikka inimene on loll nagu lauajalg ja hambad ristis ajab oma joru edasi hooliata sellest, et pidevalt kummuli lüüakse, siis jääb üle vaid konstateerida – loll peabki peksa saama

  Lause nr.2Ühiskonnas peab olema hea vaid nendel, kes rahvust ja ühiskonda tugevaks muudavad, mitte aga ei õõnesta ega nõrgesta.

  Mina soovitaks lause nr.2 omanikul tegeleda lause nr. 1 kirjutajaga ja vastupidi. Juhul kui nr.1 lööb nr 2 kummuli, aga too ajab ikka oma joru edasi, siis korrata. Juhul kui nr.2 aga suudab nr. 1-le “ära teha”, noh siis on lihtsalt üks, kes eesti keeles vigadeta kirjutada ei oska, vähem.

 11. 😀 Tuleb meelde, kuidas ükskord Tallinn-Tartu bussis terve tee üks mitte eriti kaine ja ilmselgelt ka mitte eriti intelligentne jorss lällutas: “Mis te vahite, ma pole mingi tont! Ma olen eesti mees, ma oskan kipsplaati seina panna!”

  Nii et palun millised on need kriteeriumid, mille alusel ühiskonna homogeensust määratletakse. Seksuaalne orientatsioon? Aga kuidas siis suhtuda nendesse geidesse, kes näiteks on sõjaväes käinud ja valmis riiki relvaga kaitsma? Samal ajal kui on piisavalt heterosid, kes pole sõjaväes käinud ja pageks ohu korral esimesel võimalusel. Või äkki selle järgi kui palju, keegi tööd teeb? Vaevalt, et on võimalik, kuidagi tõestada, et homod teevad vähem tööd või teenivad vähem kui heterod. Intelligentsuse alusel? Paraku suur osa paadunud rahvuslasi ja patrioote ei suuda end adekvaatselt väljendada oma emakeeles ei suuliselt ega kirjalikult. Etc.

  Võiknatuke mõelda ka sellele, et homogeensed suletud süsteemid, mis ei suuda muutuda ega kohaneda, lakkavad eksisteerimast kohe kui toimub väikseimgi kõikumine sõltumatutes muutujates. Nii et ühiskonna surumine mingitesse normaalsuse raamidesse, lõppeb varem või hiljem hävinguga.

 12. dotsent vanatyhi ütles:

  Ikka eriliselt loll jutt. Ei tea küll kummad on nõmedamad, idiootsemad ning ühiskonnale kahjulikumad – kas geiaktivistid või rusikatega vehkivad poolearulised jõmmid?

  Võiks ikka keskaja mõtlemisest üle saada ning ennast kurssi viia, et seksuaalsus pole nii mustvalge kui enamus inimesi on harjunud arvama. Vanades kultuurides nt. oli biseksuaalsus levinum kui heteroseksuaalsus. Selle kohta on piisavalt tõsiseltvõetavaid teadustõid. Nii et sinusuguste loogika järgi ei saakski sel juhul heteroseksuaalsust kaasjal eksisteerida.

  ______________________________________

  Näha on, et sa ei suuda kaasa mõelda. Asi pole mitte seksuaalses orjentatsioonis, vaid trendipedenduses.

 13. Jazmus ütles:

  Homod eesti rahvust tugevamaks ei muuda, nad on hoopis parasiidid. Inimesena võib mul neist olla kahju, sihukesed äbarikud nagu nad on. Eestlasena tekitavad nad minus jälestust, kui rahvuse soolenugised.

  _______________________________

  Olen märganud, et kõige kõvemini pröökavad need, kes 1. ka kolmekümneselt pole ühegi lapse isa, 2. 99% tõenäosusega on leitavad kohalikust õllekast, ehk siis rikuvad oma tervist ja sellega seoses ka tuleviku genofondi oma alkoholilembusega.

  Üldiselt ei ole sinuga nõus, inimlikul tasandil ei saagi ükski mõtlev inimene sinuga nõus olla. Kas eestlaseks olemine tähendab ainult soo jätkamist ning riigile kuulekate tööorjade valmisvorpimist?

 14. Jazmus – oletagem, et sa oled tõesti normaalne eesti mees. Aga mina eeldan, et normaalne mees peaks olema võimeline ka kirjanduse ja kultuurielu teemadel kaasa rääkima ja võiks olla vähemalt eriharidusega. Kui sa näiteks ei ole viimast etendust näinud, peaksid teesklema, et oled ikka, sest see on ju normaalne?

 15. Pingback: Trendiheterod annavad vastulöögi « Fear and Loathing

 16. Ma ei suuda uskuda, kuidas üks selline tühine teema võib inimesed endast nii välja viia. Ja ei suuda seda ka uskuda, kuidas Celti jutust loetakse välja asju, mida seal nagu polekski.

  “Peksa saavad nad seepärast, et nagu ühele korralikule trendipedele kohaselt peavad nad eputama oma maailmavaatega.” See ongi mumeelest kogu jutu point. Eriti keegi meist ei salli jehoovakaid, kes igal pool kuulutavad, ligi tikuvad ja oma asja peale suruvad. Oleks nad omaette, ei paneks keegi neid tähele. Teiseks, näiteks võtke või meie armsad eesti soost ossid, keda – kui nad ei kuulutaks, kes nad on, ei vilistaks igal pool kumme ja ei taoks vastu rinda, et on tegijad ja parimad – ilmselt ei paneks samuti tähele.

  Eestlasele tundub miskipärast, et kõik, mis ei ole hall mass, on eba: -sobiv, -meeldiv, -normaalne. Meil nagu ei tohikski inimesed erineda, kõik peavad olema n-ö ühe vitsaga löödud nagu nõukaajal. Oh, oleks kõik ometi võrdsed ja kellelgi poleks midagi rohkemat kui mul.

  Ja mis pededesse puutub, siis neid on nii meeldivaid kui ebameeldivaid. On neid, kes ei ole ise oma orientatsiooniga leppinud ja sestap peavad igal pool pröökama. On neid, kes elavad vaikselt oma elu ja häbenevad noid, kes tänaval kisavad, et geid on. Viimaste lausete mõte oli sama, mis Celti viimane lõik: tolerantsus saab alguse siis, kui mõlemad pooled mõistavad teineteist. Heterod ei käi igal nurgal nõudmas, et neid heteroiks nimetatakse, sama ei pea tegema ka geid. Kui ollakse rahul oma olemusega, siis ei soovita nii väga teiste aktsepteerimist. Kisama kipuvad ju ikka need, kes ise ka ei tea täpselt, kes nad on.

 17. Pingback: Totaalne ämber… « Vaatenurk maailma

 18. Celticu jutus on tegelikult oma tugev POINT,mida ta vist ise pole märganudki.Ainult,et jutt rusikate käikulaskmisest pappide või homode kallal kuuluks nagu rohkem psühhopaadile serveeritagu seda siis nii nagu keegi ise heaks arvab.
  Siit ka retooriline küsimus;kui homode vihkajad peksavad ligitikkuvaid homosid,kas siis homod peaks hakkama peksma ligi tikkuvaid naisi?
  See arvamus,et homod on mingid viletsad äbarikud,on sama vale,et homode vihkajad on mingid õlised teismelised.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s