Miks Kersnale ei meeldi Savisaar?

kersnaAga kellele meeldiks? Arumaeisaa miks asusid erinevates kommentaariumites erinevad inimesed Kersnt siunama, kui too teatas möödunud aasta lõpul, et loobub spordiaasta peost Savisaare tõttu, mille peale viimane omakorda hoopis soppa hakkas loopima, ainult Savisaarele omasel moel.

Tundub, et inimestel on tõsiselt ajupehmenemine toimunud, paar aastat tagasi koguti nädalaga 100 000 allkirja Savipätsi tagasilükkamiseks, mispeale viimane ainult naeris ja kuulutas, et veebiallkirjade kogumine pole aluseks tähtsatele otsustele.

Huvitav-huvitav, kuidas keskerakond viimati seda Kultuurikatla küsimust lahendas?

Demagoogia, lausvaled ja täielik idiotism ruulib avalikus elus ja tundub, et mida enam inimestele pähe istutakse, seda enam see neile meeldima hakkab, seda vaiksemaks jäävad vastuhüüded. Savisaar ja Ansip on ühe maski kaks poolt, kord on üks peal ja teine all, sisi vastupidi. Kõik kahe aasta tagused patud, mida kesikud korda saatsid (ametlik venestamisprogramm, Kremli poole lipitsemine, Savisaare idee kakskeelsuse vajalikkusest jne jne.) on nüüd justkui tuulest viidud ja Ansipi asemele ollakse varmalt valima taas sama vana jama. Ja Ansip (olgugi, et täiesti ebakompetentne idealist ja populist) on süüdi maailma majanduse jahtumises, just Ansip oligi see, kes tüüris Eesti praegusesse mudaauku kui uskuda suuremat enamust kommentaatoritest.

Kuhu me oleme suundumas? Kui Kersna ütles välja, et ta ei soovi olla koos ühes ruumis Savisaarega, siis terves ühiskonnas oleks talle kaasa elatud ja öeldud: “Õige tegu!” Eestis aga siunatakse ja tänitatakse veel kuid…

Kersna foto on lõigutud suuremast pildist, mille klõpsis Marina Puškar Elu24 jaoks.

Advertisements

6 thoughts on “Miks Kersnale ei meeldi Savisaar?

 1. Vabalt võib pidada.
  Mina nt. ei tahaks ilmselt ka peale 30-t aastat olla ühes ruumis naisega, kes mult armastatud inimese enda juurde tõmbas. Okei, inimesi ei saa võtta-lükata-tõmmata, aga okas oleks hinges küll ja ebamugavustunne.

  Küll aga arvan, et Savisaarega ühes ruumis olemise suhtes vastumeelsust tundmiseks ei pea kuskil ainsatki okast olema. Ma mõtlen – kes, peale rumalate inimeste, seda manipulaatorit ja vana valelikku (sisesta ise sobiv sõna)kotti ikka väga austaks?

  Ühes pundis Võsapetsi, I2 ja SL Õhtulehega.

 2. no eks keskil ole ka väike kogus valvekommentaatoreid, kes siis neid kommentaariume sobivate postidega täidavad…

 3. Kas juba selline valvekommentaatorite (küll hetkel rahvajutu tasemel ja faktiliselt mitte tõestatud) olemasolu ei peaks inimesi natuke mõtlema panema selle erakonna tervises?

  Igal juhul usaldan ma Kersnat rohkem, kui Savisaart, liiati, kui Savisaare väited ja resümeed põhinevad puhtalt oletuslikel käikudel.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s