Trendipeded pressivad peale!

Alles ma kirjutasin siin paar rida selle kohta, et religioon pressib peale, nüüd tuleb siis tõdeda, et mustakuuemehed on ilusaks eeskujuks ka trendipededele. Nimelt on terve viimase nädala etelnud meie meediamaastikul selline ühing nagu MTÜ Eesti Gei Noored, viimase paugu said nad kirja aga noortele elluastujaile mõeldud haridusmessil Teeviit.

Millega siis trendipeded tegelevad? Trendipeded näitavad igal võimalusel, nii söögi alla kui ka söögi peale, kui erilised nad on, kui tagakiusatud nad on, kui vähe neid armastatakse. Nad korraldavad paraade, võtavad sõna meedias ja keelitavad inimesi oma arvamusest loobuma. Sest kuidas muidu reageerida pahameeletormile, mis järgnes Margna sõnavõtule, kus ta teatas, et homoseksuaalsus on haigus. Inimesed ei saa aru, et mida rohkem sõnavabadust piirata, seda suurema trotsi nad tekitavad enese vastu. Seksuaalne orientatsioon ei tohi olla väljapressimisvahendiks. Kui homod tahavad näidata iseendit kui täiesti tavalisi inimesi, siis olgegi täiesti tavalised inimesed, meie naabrid, töökaaaslased, kaaskannatajad kassasabas. Täiesti tavalised inimesed ei lähe tänavale karnevalikostüümis oma seksuaalelu kuulutama, nad ei rõhuta igal sammul, et tegelikult on nad igati normaalsed.

Kahju, et noored haaratakse sellistesse kellegi kitsa ringkonna huve esindavaisse vaidlustesse nii et täiesti kõrvalised isikud peavad nende eest tankiste mängima. Teatasid nii ka erinevad Eesti noorteorganisatsioonid – lõpetage homode diskrimineerimine, lõpetage sildistamine. Andke andeks, kulla noored, aga te olete lollid. Kes siis huvitav kõige rohkem sildistab? Kas tavainimene tänavalt, kes enamasti ei aimagi, mida tema ees seisev või kõndiv inimene oma magamistoas teeb või kellega käib… või siis need võõõbatud nägutega trendipeded, kes pidevalt kiljuvad kui vahva on kapist välja tulla. Kuskil on see mõtlemine väga nihkesse läinud.

Kui inimene vajab pidevat tähelepanu, kui tema arvamus tavalisusest ja normaalsusest on selline nagu trendipededel, siis ei saa ta mitte kunagi olla normaalne normaalsete seas, teda jäädakse alatiseks vaatama kui haiget, väärastunud mõttemaailmaga inimest.

Tahtsin siia lõpetuseks kirjutada, et tegelikult pole mul homode vastu midagi, ei meeldi vaid trendipeded, kes ei ole homod oma olemuselt, ent hakkasin mõtlema, kui palju kasutatakse selliseid “käibefraase” oma jutu pehmendamiseks tänapäevases ülitolerantses maailmas. Seega ma ei vabanda end võltsvabandustega välja. Homod on toredad ent trendipeded mingu kappi tagasi.

Advertisements

2 thoughts on “Trendipeded pressivad peale!

  1. Pingback: Kümme kilo! « Vaatenurk maailma

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s